Máte otázku? +421 220 570 841 (Po-Pia 7:30 - 15:30)

Parťáci pre jesenné daždivé dni

Jeseň je známa pre svoje sychravé chladné počasie. Vonku prší, mráz sa nám zarezáva až do morku kostí a nemôžeme sa dočkať, až zakotvíme v teplom domove. A čo napríklad vo chvíli, kedy sa v našom tele usadila chrípka a my sme nútení zostať v posteli? S našimi pomocníkmi sa budete cítiť o mnoho lepšie!

Raňajky do postele

Vstávať z vyhriatej postele (ich široký výber nájdete na Biano.sk) do tohto nečasu a chystať si jedlo je nepríjemné. Ešte horšie je triasť sa zimou pri stole. Behom nachladenia je teplo najlepšie. Doprajte si ten luxus a najedzte sa z pohodlia vašej postele. Nepredlžujte si chorobu častými odchodmi do chladnejšieho prostredia. S tým vám najlepšie pomôžu naše drevené servírvacie stolíky do postele. Ponúkame plno variant v rôznych farbách. To hlavné však je, že všetky kusy sú prírodné z borovicového dreva. Na stolík pohodlne narovnáte veľký tanier, hrnček aj kanvicu. Až vás jedlo omrzí, môžete stolík využiť ako prenosnú kanceláriu. Nemôžete si dovoliť zameškať v práci? Náš stolík vám pomôže aj s tým!

Pohodová atmosféra

K daždivým pochmúrnym dňom patria chvíle strávené pri krbe s peknou knihou v ruke. Že nemáte krb? To nevadí! Aj menšie plamienky dokážu zdvihnúť náladu a spríjemniť atmosféru v miestnosti. Aby sa vaše sviečky pekne vynímali, siahnite po kvalitnom svietniku, ktorý na pohľad zaujme. Ponúkame ich hneď niekoľko. Preferujete oblé, ostré alebo neštandardné tvary? U nás si isto vyberiete. Set 4 valcovitých svietnikov sa pyšní rôznorodými výškami jednotlivých kusov. Tie podtrhujú originalitu celého interiéru.

Kam s hrnčekom?

K jesenným dňom bezpochyby patrí aj šálka horúceho čaju. Pokiaľ ho však neuvážene odložíte napríklad na váš nočný stolík z masívu, čaká vás nepríjemné prekvapenie v podobe otlačených koliesok. Obmedzte nehodám s dreveným podtáckom, ktorý znesie žiaru, a naviac elegantne doplní design izby. Drevo pôsobí ukľudňujúcim dojmom, preto sa s drobnými doplnkami budete cítiť uvoľnene a spokojne.

 

Ktorý kus vám padol do oka pre jesenné sychravé dni? Alebo ste si obľúbili všetky?

 

Markéta Kocichová
Autor Markéta Kocichová

Verím, že drevo je najdokonalejší materiál na svete a o skúsenosti s ním sa s vami rada podelím. Zaujímam sa o užitočné rady a tipy zo sveta drevotvorby, ktoré publikujem aspoň dvakrát mesačne.

Ďalšíe podobné články

Prešli ste si s vašou ratolesťou v apríli úspešným zápisom do prvej triedy a máte vďaka tomu doma predškoláka, ktorý si už teraz viac menej bude raziť cestu do po prvýkrát do školy?

Čítať článok

Veľká noc je od nepamäti spojená s vítaním jari a nového ročného cyklu. Ide zároveň o akúsi oslavu života a viery, ktorá s nami bola ešte pred príchodom kresťanstva. V dnešnej dobe ale len málo ľudí vie, prečo sa veľkonočné sviatky oslavujú a ako vyzerali pôvodné tradície.

Čítať článok

Silvestr je oslavou nadcházejících nových dní, velkých očekávání a snů. Obvykle se tráví s přáteli nebo rodinou a je plný zábavy. A co je nejlepším doplňkem oslavy? Chutné jídlo! Podívejte se, jak si originálně můžete naservírovat pochoutky, a to nejen na Silvestra.

Čítať článok

Prihláste sa k odberu špeciálnych akcií a noviniek

Strážte si zaujímavé rady a tipy zo sveta drevotvorby.
Buďte s nami súčasťou prírody.