Máte otázku? +421 220 570 841 (Po-Pia 7:30 - 15:30)

Parťáci pre jesenné daždivé dni

Jeseň je známa pre svoje sychravé chladné počasie. Vonku prší, mráz sa nám zarezáva až do morku kostí a nemôžeme sa dočkať, až zakotvíme v teplom domove. A čo napríklad vo chvíli, kedy sa v našom tele usadila chrípka a my sme nútení zostať v posteli? S našimi pomocníkmi sa budete cítiť o mnoho lepšie!

Raňajky do postele

Vstávať z vyhriatej postele (ich široký výber nájdete na Biano.sk) do tohto nečasu a chystať si jedlo je nepríjemné. Ešte horšie je triasť sa zimou pri stole. Behom nachladenia je teplo najlepšie. Doprajte si ten luxus a najedzte sa z pohodlia vašej postele. Nepredlžujte si chorobu častými odchodmi do chladnejšieho prostredia. S tým vám najlepšie pomôžu naše drevené servírvacie stolíky do postele. Ponúkame plno variant v rôznych farbách. To hlavné však je, že všetky kusy sú prírodné z borovicového dreva. Na stolík pohodlne narovnáte veľký tanier, hrnček aj kanvicu. Až vás jedlo omrzí, môžete stolík využiť ako prenosnú kanceláriu. Nemôžete si dovoliť zameškať v práci? Náš stolík vám pomôže aj s tým!

Pohodová atmosféra

K daždivým pochmúrnym dňom patria chvíle strávené pri krbe s peknou knihou v ruke. Že nemáte krb? To nevadí! Aj menšie plamienky dokážu zdvihnúť náladu a spríjemniť atmosféru v miestnosti. Aby sa vaše sviečky pekne vynímali, siahnite po kvalitnom svietniku, ktorý na pohľad zaujme. Ponúkame ich hneď niekoľko. Preferujete oblé, ostré alebo neštandardné tvary? U nás si isto vyberiete. Set 4 valcovitých svietnikov sa pyšní rôznorodými výškami jednotlivých kusov. Tie podtrhujú originalitu celého interiéru.

Kam s hrnčekom?

K jesenným dňom bezpochyby patrí aj šálka horúceho čaju. Pokiaľ ho však neuvážene odložíte napríklad na váš nočný stolík z masívu, čaká vás nepríjemné prekvapenie v podobe otlačených koliesok. Obmedzte nehodám s dreveným podtáckom, ktorý znesie žiaru, a naviac elegantne doplní design izby. Drevo pôsobí ukľudňujúcim dojmom, preto sa s drobnými doplnkami budete cítiť uvoľnene a spokojne.

 

Ktorý kus vám padol do oka pre jesenné sychravé dni? Alebo ste si obľúbili všetky?

 

Markéta Kocichová
Autor Markéta Kocichová

Verím, že drevo je najdokonalejší materiál na svete a o skúsenosti s ním sa s vami rada podelím. Zaujímam sa o užitočné rady a tipy zo sveta drevotvorby, ktoré publikujem aspoň dvakrát mesačne.

Ďalšíe podobné články

Záhrada je pre deti tajomným zákutím, ktoré doslova nabáda k hrám plným fantázie. Vybavte si záhradu tak, aby detské hranie bolo čo najmenej deštruktívne a zároveň deti bavilo oveľa viac, než výdobytky modernej technológie. K záhrade pre deti neodmysliteľne patrí napríklad trampolína, pieskovisko, záhradný domček, ale aj hračky pre deti. Čo ďalšie by nemalo na […]

Čítať článok

Väčšina z nás má nábytok a výrobky z prútia spojené s dobou a interiérom našich babičiek. Preto obvykle prútené truhly, koše ale aj podnosy a tácky zdedené po predkoch končia na chatách a chalupách, aby zapadli do štýlu. Prútie ale dokáže zútulniť a spríjemniť aj ultra moderný interiér vo veľkomeste. Jeho hrejivá sila nás vráti […]

Čítať článok

Predvianočný čas je tu – a s ním prichádzajú na rad nákupy a nevyhnutná tematická výzdoba. Objavte kúzlo ducha Vianoc a oslávte najkrajšie sviatky štýlovo – tentokrát s vôňou dreva a prútia, s materiálmi, ktoré prehrejú váš domov a vykúzlia úsmev na tvári vašich najbližších. Naše voňavé tipy na vianočné dekorovanie a nezvyčajné darčeky zaručene potešia. Inšpirujte sa! Adventný veniec? Tvorte s láskou Milujete […]

Čítať článok

Prihláste sa k odberu špeciálnych akcií a noviniek

Strážte si zaujímavé rady a tipy zo sveta drevotvorby.
Buďte s nami súčasťou prírody.