Máte otázku? +421 220 570 841 (Po-Pia 7:30 - 15:30)

Vianoce s vôňou dreva a prútia

Predvianočný čas je tu – a s ním prichádzajú na rad nákupy a nevyhnutná tematická výzdoba. Objavte kúzlo ducha Vianoc a oslávte najkrajšie sviatky štýlovo – tentokrát s vôňou dreva a prútia, s materiálmi, ktoré prehrejú váš domov a vykúzlia úsmev na tvári vašich najbližších. Naše voňavé tipy na vianočné dekorovanie a nezvyčajné darčeky zaručene potešia. Inšpirujte sa!

Adventný veniec? Tvorte s láskou

Milujete čas pohody v útulnom domove, ktorý pretká známa vianočná atmosféra? Tak hurá na predvianočné nákupy dekorácií. Skúste to tentokrát v drevenom štýle. Ozdoby môžete zladiť, pretvárať, kombinovať…a zamilovať si ich. Keď radi tvoríte, vyskúšajte ako podklad per vašu kreativitu prútený veniec. Ten môžete ozdobiť ako veniec na dvere alebo ako adventný veniec, alebo ho ponechať naopak čistý – v minimalistickom finiši. Vyzbrojte sa farbami alebo trblietkami – nech váš domov rozžiari tá pravá nálada.

Čo ešte nesmie chýbať u vás doma? Predsa adventné sviečky alebo kúzelný drevený betlehem, ktorý okúzli malých aj veľkých divákov. Drevené sady sviečok alebo jednoduchý drevený svietnik pretkajú miestnosť nielen prívetivou atmosférou, ale taktiež aj hrejivým svetlom adventných sviečok – a adventného času. Drevo si skvele rozumie s klasickým, moderným, jednoduchým aj rustikálnym interiérom.

TIP: Omrzelo vás zdobenie vianočného stromčeku obyčajnými ozdobami? Vymeňte klasické ozdoby za tie drevené. Krása stromčeka a zeleného ihličia bude jemne kontrastovať dreveným ozdobám – výsledkom bude prírodná harmónia, ktorá vám pomôže vytvoriť podklad pre tohoročné nezabudnuteľné vianočné okamihy.

Nech oči detí žiaria

Pozor pozor, o chvíľu príde Ježiško. Už sa vaše milované deti tešia? Taktiež najmenších môžete toho roku potešiť drevenými darčekmi, ktoré sú osobité, jedinečné a krásne. Drevené hračky, pamätáte si na nich? Drevené hračky v modernom háve nestratili svoje kúzlo – naopak. Dievčatká ocenia drevenú kuchynku, chlapci nákladné auto alebo drevenú tabuľu. A čo urobí radosť vaším deťom?

Darčeky, ktoré pohladia na duši

Drevené darčeky nepotešia len malých nezbedníkov, ktorí sa už nemôžu dočkať na Ježiška. Pokiaľ stále váhate, čo kúpiť na Vianoce vašim najbližším, priateľom, rodičom či súrodencom, zvážte drevenú radosť. Drevené rámčeky pre babičku či mamičku, dekorácie pre kamarátku, prútené bytové doplnky pre kolegyňu, masážne stroje pre deda či ocka a dokonca módne doplnky pre sestru – drevené drobnosti sú skvelými adeptami pre krásny vianočný darček, ktorý všetko povie za vás.

A že si neviete rady, ale aj tak by ste milovníkov dreva radi obdarovali? Darčekový poukaz vyrieši všetky vaše problémy…a radosť bude dvojnásobná, keď si obdarovaný kúpi to, po čom jeho srdce túži. Tak šťastné a drevené Vianoce všetkým dobrým ľuďom!

Markéta Kocichová
Autor Markéta Kocichová

Verím, že drevo je najdokonalejší materiál na svete a o skúsenosti s ním sa s vami rada podelím. Zaujímam sa o užitočné rady a tipy zo sveta drevotvorby, ktoré publikujem aspoň dvakrát mesačne.

Ďalšíe podobné články

Hola hola, škola volá! Už je ten najvyšší čas začať pomaly zháňať prázdne zošity, doplniť puzdro o novej písacie potreby a dovybaviť izbu Vášho školáka či študenta. V dnešnom článku prinášame pár nápadov na štýlovú výbavu, s ktorou budú Vaši potomkovia cool, či už budú v septembri sedieť v laviciach alebo sa učiť doma online.

Čítať článok

Sú nenahraditeľné, pokiaľ milujete drevo a máte dostatok fantázie na interiérové vymýšľanie. O čom je reč? Predsa o neskutočne variabilných drevených bedničkách, ktoré dodajú punc osobitosti akejkoľvek miestnosti vášho domova. Vykúzlite designový nábytok – stačí vám pár bedničiek. Je to (hra)čka! Drevené bedničky sa dajú využiť nielen ako bedničky alebo úložné boxy. Vďaka ich tvaru a materiálu je možné […]

Čítať článok

Leto je obdobie, ktoré praje spontánnosti – môžeme sa proste zobrať a robiť to, čo si práve zaumienite. Nie je potrebné nič plánovať, mali by sme si užívať dobré veci v momente, keď sa práve objavia, obzvlášť keď je vonku slnečno. Pripravte sa na leto s predstihom – stačí mať po ruke ľahký prenosný nábytok […]

Čítať článok

Prihláste sa k odberu špeciálnych akcií a noviniek

Strážte si zaujímavé rady a tipy zo sveta drevotvorby.
Buďte s nami súčasťou prírody.